Intercup Humanity 2013

Letošní Intercup Humanity se konal v Nové Žihovošti, v kempu na břehu Slapské přehrady. V sobotu proběhly stopy a voda, bohužel bez účasti členů KZJ (stopaři, vodaři, šup šup!), ale v ploše i sutině jsme už svá želízka v ohni měli.

Poslušnosti se odehrávali přímo v kempu, na plochu se jelo jen pár kilometrů, jedině sutiny byly kousek dál, až u Prahy, ale naštěstí se nikdo neztratil a vše proběhlo tak, jak mělo. V ploše nás reprezentoval Fred Gutter s dobrmankou Iris a Kristina Somerlíková s irským teriérem Jerrym. Oba předvedli moc pěkné poslušnosti, ale v terénu i oni bohužel nenašli osobu vysoko na stromě (nalezli ji pouze dva psi!). Takže Kristina páté a Fred šesté místo bez splněného limitu.

V sutinách za KZJ nastoupili dva maliňáci, Sia s Reginou Samlíkovou a Dante s Lenkou Navrátilovou, a královský pudl Candy s Marcelou Rezkovou. Poslušnosti zvládli všichni tři psi a musím zdůraznit, že pudl opravdu předvedl, že není žádná rarita, ale soupeř, se kterým je třeba počítat. Bohužel se mu ale nezdařila výška v sutině a tak Marcela skončila na sedmém místě bez limitu.

Obě maliny splnili limit zkoušky RH-T B a body nakonec stačily Regině na druhé a Lence na třetí místo.

Gratulujeme všem úspěšným a moc děkujeme pořadatelům za parádně zorganizovaný závod na opravdu krásném místě (kdo měl čas na výlety, potvrdí). A samozřejmě velké poděkování patří i rozhodčím, panu Sedlákovi a panu Babičkovi, za korektní a příjemné posuzování. A už se těšíme na další ročník!

Výsledkové listiny ploch najdete zde a sutin zde. Článek na stránkách SZBK ČR zde.