Výsledky 2019

Zkoušky NZŘ, Brno

15.11.2019

Rozhodčí: K. Staňková

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:
ZZZSabina HoškováCookie Samý úspěch 76-88164D
ZTV1Jana Zavadilová Fox Meadow's Grimm 1145770241D

 


Zkoušky NZŘ, Tovačov

15.11.2019

Rozhodčí: P. Svoboda

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:
ZTV1Edita Vraspírová Cu-Chaorach Treun Soroli1226677265D

 


Přebor KZJ 2019, Brno

8. – 9.11.2019

Rozhodčí: V. Makeš, S. Šabacká, R. Marzyová

Kategorie:Psovod:Pes:Ovladatelnost:Speciál - den:Speciál - noc:Celkem:Známka:Pořadí:
PT1Petr DočekalCarrera Berlinettasplnil9999198V1.
PT1Alena JančíkováDelaware Fidelis at Fortissplnil7270142U
PT1Jolana KaplanováZeussplnil9796193V2.
PT1Jana ZavadilováGrimm Fox Meadow´ssplnil9285177D3.
PT2Lenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemiasplnil5795-N
PT2Jana Wičarová Art Rajak Cloudetsplnil10093193V2.
PT2Ilona BorýskováCamorras Espero Korosplnil7248-N
PT2Edita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli splnil3546-N
ST1Jiří GuňkaHoney Happy Duetsplnil7075145U3.
ST1Markéta KolníkováDumbo Killers holesplnil9991190VD1.
ST1Alexandra PerničkováAgira z Vandalkysplnil9493187VD2.
ST2Sabina HoškováCookie Samý úspěchsplnil7985164D1.
ST2Lenka NavrátilováAlfie Bunny Nortebazsplnil230-N

 


Ztraceni v Podhradí – Dušičkový speciál

1. – 2.11.2019

KategoriePsovodPsovodUmístění
slídičiJana MáslováIlona Borýsková3.
slídičiLukáš MařicaRegina Samlíková5. - 6.

 


Zkoušky IPOR, Brno

28.10.2019

Rozhodčí: D. Sedlák

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL VSoňa ŠabackáOut of Control9275167D
RH-FL AJiří GuňkaHoney Happy Duet13683-N
RH-FL AAlena Jančíková Delaware Fidelis at Fortis 15563-N
RH-T AMarkéta Charousová Early Bird Black Avatar 16882250D
RH-F ARegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů18180261D
RH-FL V, NJolana KaplanováZeus83-83D

 


Praktická stopa 2019, Sykovec

4. – 6.10.2019

Rozhodčí: Vladimír Makeš (Velká PS), Soňa Šabacká (Malá PS)

Kategorie:Psovod:PesUmístění:
Malá PSPavel JobEpiphany Brettan4.
Malá PSJolana KaplanováZeus8.
Velká PSPetra GabrišováExtra Denbrix7.
Velká PSSoňa ŠabackáErnie Finta-Star8.

 


Mistrovství světa IRO, Paris (FR)

17.-22.9.2019

Rozhodčí: PAVEL SABACKY (CZ), DETLEF KÜHN (DE), ALOIS RUSSEGGER (AT), KAZUHIRO SAWADA (JP), JERNEJA TERNOVEC (SI), RESI GERRITSEN (NL)

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Pořadí:
RH-FL BDavid VolnýGinna ze Slunečné verandy12482206N-
RH-FL BAlfred GutterFixi vom Esadera8084164N-
RH-T BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů8894182N-
RH-T BLukáš MařicaAeryn Aldabri10696202N-

 


Mistrovství České republiky Integrovaného záchranného systému, Mimoň

7.9.2019

Teamleader:Psovod plochy:Umístění plochy:Psovod sutiny:Umístění sutinyCelkové umístění:
Ilona BorýskováJana Máslová5. místoLenka Navrátilová2. místo4.

 


Zkoušky IPOR, Brno

21.6.2019

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T VAlena JančíkováDelaware Fidelis et Fortis182VD
RH-FL AAlena KernováBibiana z Hájeckého údolí251D
RH-FL BVraspírová EditaCu-Chaorach Treun Soroli266D

 


Testy KZJ, Spáleniště

14-15.6.2019

Rozhodčí: S. Šabacká, R. Marzyová

Kategorie:Psovod:Pes:Ovladatelnost:Speciál:Celkem:Známka:
PT1Soňa ŠabackáOut of Controlsplnil70-83153U
ST1Vraspírová EditaCu-Chaorach Treun Sorolisplnil88-79167D
ST1Máslová JanaEsara z Královských terassplnil88-91179D
ST1Lenka NavrátilováAlfie Bunny Nortebazsplnil89-89178D
ST2Borýsková IlonaCamorras Espero Koro splnil- -66-N

 


Zkoušky IPOR, Brno

9.6.2019

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH T-VSoňa ŠabackáAll My Dreams Sweet Provocateur9977176D
RH T-VSoňa ŠabackáOut of Control8182163D
RH T-AJana ZavadilováGrimm Fox Meadow´s15090240D
RH T-AAlena KernováBibiana z Hájeckého údolí16670236U
RH T-A NDanica SekulováDaichi Diego Dai Muratori102--N

 


Pohár plemen 2019, Břeclav

1.6.2019

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Umístění:
ZZP1Soňa ŠabackáErnie Finta-Star951. - 2.
ZZP1Markéta KolníkováDumbo Killers hole951. - 2.
ZZP1Radmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy934.
ZZP1Sabina HoškováCookie Samý úspěch915.
ZZP1Alena KernováBibiana z Hájeckého údolí4713.
ZTV1Regina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů991.
ZTV1Ilona BorýskováCamorras Espero Koro953.
ZTV1David VolnýGinna ze Slunečné verandy946.
ZTV1Soňa ŠabackáAll My Dreams Sweet Provocateur6611.
Zdeňka OkřinováGinn Zlatý most882.
Staňa LibišováCherry ze Slunečné verandy776.
Edita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli679.
Jana ZavadilováGrimm Fox Meadow´s6510.
Soňa ŠabackáOut of Control6511.

 


Praktický závod kynologických záchranných týmů 2019, Pardubice

25. – 26.5.2019

Kategorie:Psovod:Pes:Umístění:
pokročilí - sutinaLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia2.
pokročilí - plochaJana MáslováEsara z Královských teras3.
pokročilí - plochaJana WičarováArt Rajak Cloudet7.
začátečníci - sutinaLenka NavrátilováAlfie Bunny Nortebaz3.

 


Mezinárodní zkoušky IRO 2019, Brno

3.-5.5.2019

Rozhodčí: H. Hiltpolt (AT), G. Thanner (AT), M. Nečak (SL)

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL AMarkéta CharousováEarly Bird Black Avatar19179270VD
RH-FL AAlena KernováBibiana z Hájeckého údolí15982241D
RH-FL B Jana WičarováArt Rajak Cloudet17482256D
RH-FL BAlfred GutterFixi vom Esadera19690286V
RH-T BSabina HoškováCookie Samý Úspěch15378231U
RH-T BLukáš MařicaAeryn Aldabri19185276VD
RH-T BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů17893271VD

 


Pohár výcvikářů 2019, Břeclav

13.4.2019

Rozhodčí: K. Staňková, P. Svoboda

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:Pořadí:
ZZP1Soňa ŠabackáAll My Dreams Sweet Provocateur1216071252D6.
ZZP1Alena KernováBibiana z Hájeckého údolí1126674252D7.

 


Mezinárodní zkoušky IRO, Rzeszow

5.-7.4.2019

Rozhodčí: H. Hiltpolt (AT), D. Sedlák (CZ)

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL AMarkéta CharousováEarly Bird Black Avatar19083273VD
RH-FL BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů16688254D
RH-FL BLukáš MařicaAeryn Aldabri10392---N
RH-FL BSoňa ŠabackáErnie Finta-Star13978---N