Výsledky 2010

Přebor KZJ

13.–14. 11. 2010

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
PT 2Zdena OkřinováDeny Adonis Star2551
PT 2Jarmila ŠikováHamlet Angel Navajo2442
PT 2Soňa Šabacká1803
PT 1Kristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů2801
PT 1Saša PerničkováBessy2662
PT 1Alena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis1893
PT 1Jana ZavadilováAran z Dobřečovské školy1884
PT 1David Volný1605
ST 1Lenka Navrátilová2331
ST 1Barbora Zuchová2012
ST 1Olga PidrováEnny Vepeden1983
ST 1Ivona Hrabovská1904
ST 1Marie SkulováBorgia Mary Kay1735

 

Mezinárodní zkoušky IRO  Jászberény, HU

1.–3. 10. 2010

Rozhodčí: Andreas Hauk, Detlef Kühn, Hidehiro Murase

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo15840/36234Ux
T BJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy12243/28xxx
FL ASoňa ŠabackáIxie Dracinec6541/31xxx
T AMichaela NytlováAkim Katafygi14237/37216Ux
T AMarcela RezkováCandy Golden z Bredfeldova Paprsku9642/27xxx
T AJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia044/27xxx
F APavel JobButterfly Finta Star19445/39278VDx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Banská Bystrica,  SK

3.–5. 9. 2010

Rozhodčí: Ruud Haak, Vladimir Kuchta, Pavel Sábacký, Květoslav Štibora

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BLenka NavrátilováHard-Working Black Chevers19646/48290V1
FL BStanislava LibišováDora ze Slunečné Verandy19245/49285VD3
FL BJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo19338/46277VD5
FL BJitka HermanováKája Dračinec18342/46271VD7
FL BPavla JungováBrandy Bell Black Brianta18638/45269D8
FL BIrena MálkováArmin Gulden Land17246/49267D9
FL BRadim JančaBarcia Malimit15245/37234U12
FL BZdeňka OkřinováDeny Adonis Star13341/49xxx
T BVeronika ČepickáMegy Naspo19137/43271VD9
T BJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia8938/37xxx
T BOlga PidrováEnny Vepeden6539/46xxx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Ebreichsdorf, AT

13.–15. 8. 2010

Rozhodčí: Vilém Babička, Christiane Geritzer, Karel Pavlik, Digna Schoonenboom

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BLenka navrátilováHard-Working Black Chevers19146/46283VD1
FL BIrena MálkováArmin Gulden Land18448/48280VD4
FL BJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo14445/35224U18
FL BPavla FoltýnováBrandy Bell Black Brianta10145/35xxx
T BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia18046/48274VD2
T BŠárka ChmelováChipy15045/38xxx
T BJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy8144/42xxx

Mistrovství světa IRO Žatec, CZ

30. 6. – 4. 7. 2010

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BRadim JančaBarcia Malimit13925/38xxx
RH-FL BPavla JungováBrandy Bell Black Brianta4030/28xxx
RH-FL BStanislava LibišováDora ze Slunečné Verandy13239/40xxx
RH-FL BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia13744/46xxx
RH-T BŠárka ChmelováChipy5939/33xxx
RH-F BJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy8127/28xxx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Heustadlwasser, AT

22.–23. 5. 2010

Rozhodčí: Vilem Babička, Vladimir Kuchta, Kaori Oshima

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
T BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia16646/40252Dx
FL AIrena MálkováArmin Gulden Land18846/45279VDx
FL AŠárka ChmelováChipy3041/41xxx
FL AJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo2042/35xxx
FL ARadmila VolnáExtra Ze Slunecné Verandy1529/37xxx
T AOlga PidrováEnny Vepeden14238/37217Ux
T AVeronika ČepickáMegy Naspo18532/39xxx
T AJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia16540/33xxx
F AAlfred GutterIris z Danova10938/45xxx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Horni Stropnice, CZ

7.–9. 5. 2010

Rozhodčí: Resi Gerritsen, Ruud Haak, Walter Hoffmann und Hidehiro Murase

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BStanislala LibišováDora ze Slunečné Verandy19648/47291V1
FL BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia19549/46290V2
FL BRadim JančaBarcia Malimit19744/38279VD4
FL BKristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů18942/42273VD7
FL BPavla JungováBrandy Bell Black Brianta17935/38252D10
FL BJamila ŠikováHamlet Angel Navajo047/41xxx
T BŠárka ChmelováChipy19240/38270VD7
T BLenka NavrátilováHard-Working Black Chevers7440/37xxx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Brno, CZ

17.–18. 4. 2010

Rozhodčí: Ruud Haak, Kazuhiro Sawada und Gerd Thanner

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BIrena MálkováArmin Gulden Land19145/42278VDx
FL BStanislava LibišováDora ze Slunečné Verandy18942/46277VDx
FL BRadim JančaBarcia Malimit19537/38270VDx
FL BPavla JungováBrandy Bell Black Brianta18140/41262Dx
FL BLenka NavrátilováHard-Working Black Chevers14242/35219Ux
T BŠárka ChmelováChipy19343/46282VDx
T BJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy14640/42228Ux
T BKristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů8735/37xxx
T ARegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia18647/49282VDx
T AVeronika ČepickáMegy Naspo17142/41254Dx
T APetra BučkováArm od tří koček15741/44242Dx
T AŠárka ChmelováJezz15233/37xxx
T AMarie SkulováBorgia Mary Kay133/38xxx
F APavel JobButterfly Finta Star5732/35xxx
F AJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia5030/39xxx