Výsledky 2011

Přebor KZJ Brno

2.–3. 12. 2011 

Rozhodčí: J. Hermannová

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
ST 2Jarmila ŠikováHamlet Angel Navajo86822531
ST 2Pavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta60902432
ST 2Zdeňka OkřinováDeny80952313
PT 1David VolnýDemi Moore ze Slunečné verandy98/95882811
PT 1Radka VolnáExtra 78/89712382
PT 1Eva LettmayerováKeijo Tecu Fí Strážce klidu90/60nenast.1503
ST 1Irena MálkováArmin Gulden Land97/97912851
ST 1Petra BučkováExtra Denbrix91/95872732
ST 1Marcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku  88/96892733
ST 1Michaela NytlováAkim97/85862684
ST 1Veronika ČepickáMegy Naspo89/95752595
ST 1Kateřina ŠvarcováGita88/86762506
ST 1Ivo ČepickýFletcher84/97782497
ST 1František JančíkRon51/77832118
ST 1Alena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis87/29892059
stopyRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia172942661
stopyStanislava LibišováDora ze Slunečné verandy160982582
stopyJana PalátováNightwish Aphrodite148882363
stopyAlfred GutterIris z Danova135932284
stopyLenka NavrátilováHard-working Black Chevers146802265
stopyJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia 122852076
stopyPavel jobButterfly Finta-Star125792047
stopyJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy151nenast.1518
štěňataSoňa Šabacká        Alena FrancováErnie Finta-Star1
štěňataInferno Imp Dajavera1
štěňataZdeňka OkřinováGinn Zlatý most2
štěňataJitka HermanováIra Pastaff Legion3
štěňataRadka Volná4
štěňataSlávek GabrišDexter Errinor5
štěňataMarek KalábChiwa6

 

Mezinárodní zkoušky IRO  Zagreb, HR

25.–27. 11. 2011

Rozhodčí: Patric Corpataux, Joop Meijer und Pavel Sabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
T APavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta16839/42249Dx
FL BPavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta10842/39xxx

 

IRO zkoušky Brno, CZ

6. 11. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BSoňa Šabacká123xxx
FL ASoňa Šabackáxxx
T AAlena Francová18335/44262D
T APetra BučkováExtra Denbrix12343/41xx
T AJana Palátová120xxx
T AMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku  124xxx
F AJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy23xxx
E FLFrantišek JančíkRon10080180VD
E FLEva LettmayerováKeijo Tecu Fí Strážce klidu9781178D
E TLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia9993192V

 

Národní zkoušky IRO Olšovec, Jedovnice

28. 9. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
W BSoňa Šabacká18646/43275VDx
W APetra Bučková Extra Denbrix18847/40275VDx
W ASoňa Šabacká18142/44267Dx
W AJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy17245/37254Dx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Donovaly, SK

2.–4. 9. 2011

Rozhodčí: Ruud Haak, Daniel Sedlák und Karel Pavlík

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BDavid VolnýDemi Moore ze Slunečné Verandy18842/36266D3
FL BAlfred GutterIris z Danova18039/39258D4
FL BStanislava LibišováDora ze Slunečné verandy11645/46xxx
FL BSoňa ŠabackáIxie Dračinec042/47xxx
T BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia19447/49290V2
T BIrena Málková Armin Gulden Land17542/47264D5
T BŠárka Chmelová Chipy8343/46xxx
T BMíša Nytlová Akim Katafygidisk/42xxx
F BJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia 17541/41257D3
F BPavel JobButterfly Finta-Star17240/39251D4
T AJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy18237/37256D5
T AKristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů15447/47248D7
T AJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo14143/43227Ux
T AVeronika ČepickáMegy Naspo18732/37xXx

 

Memoriál Oldy Dvoroka

27. 8. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BMichaela NytlováAkim Katafygi11336/43192x3
FL BSoňa Šabacká45/43odst.x
FL B(jen speciál)Lenka NavrátilováHard-working Black Chevers194x1
FL B(jen speciál)Radim Janča194x2
FL B(jen speciál)Kateřina ŠvarcováGita115x6

 

Národní zkoušky IRO Brno

26. 8. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
WAIvona HrabovskáTajga Polskia Linia15839/37234Ux

 

Bohemia cup RH-WB Přední Výtoň

23. 7. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
W BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia19449/43286V1
W BPavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta18938/38265D4

 

Mistrovství světa IRO Chastre, BE

29. 6. – 3. 7. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers12440/35xxx
RH-FL BPavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta3736/37xxx
RH-FL BIrena MálkováArmin Gulden Land5840/38xxx
RH-FL BŠárka ChmelováChipy11042/36xxx

 

Atestační cvičení IRO, Ljubljana, SL

13.–15. 5. 2011

Tým:Psovodi:Počet nálezů:Body: % celkemVýsledek 
KZJ ČRKristína Somerlíková, Regina Samlíková, Radim janča10 (max 12)1513 (max 1999)0.75690000000000002splněno

 

Intercup Humanity Spáleniště

7. 5. 2011 

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
T BMichaela NytlováAkim Katafygi3337/21xxx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Brandenburg an der Havel, DE

6.–8. 5. 2011

Rozhodčí: Alfons Fieseler, Resi Gerritsen, Kazuhiro Sawada, Gerd Thanner

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
F BPavel JobButterfly Finta-Star17036/32xxx
F BJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia 841/39xxx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Brno

30. 4. – 1. 5. 2011

Rozhodčí: Vilem Babička, Andreas Hauk, Ruud Haak

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers20045/45290Vx
FL BIrena MálkováArmin Gulden Land19745/45287Vx
FL BKristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů18240/36258Dx
FL BJitka HermanováKája Dračinec17435/43252Dx
FL BPavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta18543/29xxx
T BŠárka ChmelováChipy18844/42274VDx
T BJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy8842/38xxx
T BOlga PidrováEnny Vepeden5732/36xxx
F BPavel JobButterfly Finta-Star4944/42xxx
F BJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia 4545/39xxx
FL AAlfred GutterIris z Danova19842/49289Vx
FL AJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy19143/45279VDx
FL AIvona HrabovskáTajga Polskia Linia19536/30xxx
FL ASoňa ŠabackáIxie Dračinec12942/50xxx
FL AJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo13740/37xxx
FL ASaša PerničkováBessy11436/43xxx
FL AAlena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis10546/39xxx
FL AOlga PidrováEnny Vepeden2535/41xxx
T AJana PalátováNightwish Aphrodite10644/35xxx
T ASoňa ŠabackáQuin Malave Gem11029/41xxx
T AMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku  6237/42xxx
T AŠárka ChmelováJezz5830/44xxx
F ARegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia19546/48289Vx
F AJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo18243/38263Dx

 

Národní zkoušky  IRO Brno

20. 4. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
W BPavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta14245/41228Ux

 

Mezinárodní zkoušky IRO  Budapešť-Solymár, HU

16.–17. 4. 2011

Rozhodčí: Alfons Fieseler, Kurt Schafar, Jerneja Ternovec

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BJarmila ŠikováHamlet Angel Navajo13537/39xxx
FL BJitka HermanováKája Dračinec9438/37xxx
T BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia13249/48xxx
FL AOlga PidrováEnny Vepeden16136/27xxx
FL ASaša PerničkováBessy9835/42xxx
T AMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku  10837/35xxx

 

Mistrovství Slovinska IRO  Mozirje, SL

1.–3. 4. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers19443/44281VD1
FL BIrena MálkováArmin Gulden Land13245/40xxx

 

Národní zkoušky IRO  Brno

27. 3. 2011

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BSoňa Šabacká12645/47xxx
FL AJana Palátová19546/38279VDx
FL ABarbora Zuchová11345/39xxx
E-FLPetra Bučková9295187VDx
E-FLAlena Francová9498192Vx
E-FLVladimír Novák8692178Dx
E-FLPavel Šabacký9094184VDx
E-FLBarbora Zuchová9196187VDx

 

Mezinárodní zkoušky IRO Nijmegen, NL

19.–20. 3. 2011

Rozhodčí: Alfons Fieseler, Pavel Śabacký, Jerneja Ternovec

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
FL BPavla FoltynováBrandy Bell Black Brianta16542/36243Dx
T BŠárka ChmelováChipy9941/41181xx