Výsledky 2012


Přebor KZJ, Brno

16.–18. 11. 2012

Rozhodčí: J. Hermannová

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
PT 2David VolnýDemi Moore ze Slunečné verandy96/9985280VD1.
PT 2Jarmila ŠikováHamlet Angel Navajo93/9381267D2.
PT 2Kristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů95/9377265D3.
PT 2Soňa ŠabackáIxie Dračinec58/9670224x4.
PT 2Radka VolnáExtra Denbrix82/66 59207x5.
ST 2Regina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia90/9998287V 1.
ST 2Irena MálkováArmin Gulden Land90/9292278VD2.
ST 2Jana ZavadilováAran z Dobřečovské školy90/8478252D3.
ST 2Marcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku   90/6290242D4.
ST 2Petra BučkováExtra Denbrix90/3488212x5.
ST 2Martin Brandnerhost70/5881209x6.
PT 1Slávek GabrišDexter Errinor 90/9493277VD1.
PT 1Eva LettmayerováKeijo Tecu Fí Strážce klidu94/9975268D2.
PT 1Olga PidrováEnny Vepeden81/8760228x3.
ST 1Alena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis70/8693249D1.
ST 1Alena FrancováChris Vepeden88/9070248D2.
ST 1František JančíkRolf10/1986115x3.
ST 1Lenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemiaxxxxx

 


IRO zkoušky, Brno

27.–28. 9. 2012

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL BDavid VolnýDemi Moore ze Slunečné verandy11587202x
RH-FL AVeronika ČepickáMegy Naspo12785xx
RH-FL AZuzana Vančíková61xx
RH-FL AEva LettmayerováKeijo Tecu Fí Strážce klidu19056xx
RH-T AAlfréd GutterIris z Danova175 89264D
RH-FL ETomáš JochecBárny9270162D
RH-T EJitka HermanováIra Pastaff Legion9688184VD
RH-W ETáňa PospíšilováHey Jude Black Brianta8098178D

 


Memoriál Oldy Dvoroka

14.–15. 9. 2012

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BDavid VolnýDemi Moore ze Slunečné verandy11587202xx
RH-FL ASoňa ŠabackáArabela Royal Rescue19678274VD2.
RH-FL A Soňa ŠabackáQueen Malave Gem195 68 263D4.

 


Memoriál MUDr. Oľgy Kráľovej-Mistríkovej, SK

24.–26. 8. 2012

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BAlfréd Gutter Iris z Danova 18195 276VD1.
RH-FL BJitka HermanováKája Dračinec 10396199xx
RH-FL BPavel ŠabackýCody Finta Star11280192xx
RH-FL BŠárka ChmelováChipy 8493177xx
RH-FL BStanislava LibišováDora ze Slunečné verandy3885123xx
RH-FL BDavid VolnýDemi Moore ze Slunečné verandy7689165xx
RH-T BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia18594279VD3.
RH-T BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers18692278VD5.
RH-T BVeronika ČepickáMegy Naspo15990249D9.
RH-FL A Olga PidrováEnny Vepeden120x120xx
RH-T ALenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia18888276VD4.
RH-T AAlena FrancováChris Vepeden16394257D6.
RH-T AJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy15688244D7.
RH-T APetra BučkováExtra Denbrix14094234U9.
RH-FL EJitka HermanováIra Pastaff Legion7434108xx

 


Mistrovství Rakouska Bruck an der Leitha, AT

10.–12. 8. 2012

Rozhodčí: Walter Hoffmann, Pavel Sabacky, Digna Schoonenboom

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-T BŠárka ChmelováChipy7282154xx
RH-FL BPavel JobButterfly Finta-Star6776143xx

 


Bohemia Cup RH-F, Křepice, CZ

30. 6. 2012

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-F BPavel JobButterfly Finta-Star3283115x5.
RH-F BJolana KaplanováBarchetta Milas Moravia207898x8.
RH-F AFred GutterIris z Danova2494118xx

 


Mezinárodní IRO soutěž týmů, Zagorje, SL

25.–27. 5. 2012

Tým:Psovodi:Počet nálezů:Body: % celkemVýsledek 
KZJ ČRKristína Somerlíková, David Volný, Jarmila Šiková7 (max 12)1214 (max 1900)0.64nesplněno

 


Národní zkoušky IRO, Brno, CZ

13. 5. 2012

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-T APetra BučkováExtra Denbrix17982261Dx
RH-T AMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku  16188249Dx
RH-T AAlena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis15680236Ux
RH-F EJana PalátováHoney Hooligan vom Warringhof xdisxxx

 


Intercup Humanity 2012, Spáleniště, CZ

4.–6. 5. 2012

Rozhodčí: Walter Hoffmann, Hidehiro Murase, Kurt Schafar

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers19187278VD1.
RH-FL BAlfréd Gutter Iris z Danova14085225U4.
RH-T BIrena MálkováArmin Gulden Land16087247D1.
RH-T BŠárka ChmelováChipy15175226U3.
RH-FL APavel ŠabackýCody Finta Star18980269Dx
RH-T ALenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia18970259Dx
RH-T AAlena FrancováChris Vepeden10477181xx
RH-T APetra BučkováExtra Denbrix9970169xx
RH-T AJana ZavadilováAran z Dobřečovské školy5976135xx

 


Mezinárodní IRO soutěž týmů, Žatec, CZ

20.–22. 4. 2012

Tým:Psovodi:Počet nálezů:Body: % celkemVýsledek 
KZJ ČRRegina Samlíková, Lenka Navrátilová, Irena Málková9 (max 11)1517 (max 1900)0.8splněno