Výsledky 2014


Přebor KZJ Brno

16.–17. 11. 2014

Rozhodčí: J. Hermanová, R. Marzyová

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
PT 2David VolnýDemi Moore ze Slunečné verandy95/98642571
PT 2Radmila volnáFrencis ze Slunečné verandy 57/92872362
PT 2Alena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis58/32821723
ST 2Kristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů94/87842651
ST 2Kateřina ŠvarcováGita de Alphaville Bohemia94/82852612
PT 1Stanislava LibišováDora ze Slunečné verandy 54/93682171
PT 1Olga PidrováEnny Vepeden56/29681512
ST 1Aleš KrčDoris Aldeon97/98882831
ST 1Lenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia92/98842742
ST 1Zdena OkřinováGinn Zlatý most94/97782693
StopaPavel JobButterfly Finta-Star1421
StopaLenka NavrátilováHard-working Black Chevers552
StopaAlfréd Gutter Iris z Danova293
StopaRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia244

 


Národní zkoušky IRO Brno

31. 10. – 1. 11. 2014

Rozhodčí: K. Štibora

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH- FL B Alena FrancováChris Vepeden19291283VD
RH- FL B Alena JančíkováAgbar Aware Fidelis et Fortis19291283VD
RH- FL B Markéta CharousováCherokke of Bohemia Luxyvet17094264D
RH- T B Soňa ŠabackáArabela Royal Rescue93xxx
RH- FLA Jitka HermanováIra Pastaff Legion19088278VD
RH- FLA Zdeňka OkřinováGinn Zlatý most18895283VD
RH- T A Alena FrancováInferno Imp Dajavera19396289V
RH FE Jolana KaplanováBria Victoria Brunensis9595190VD

 


Mezinárodní IRO soutěž týmů Žatec, CZ

10.–12. 10. 2014

Tým:Psovodi:Počet nálezů:Body: % celkemVýsledek 
KZJ ČRPetra Gabrišová, Alena Francová, David Volný 11 (z 12)167476 %splněno

 


Mezinárodní zkoušky IRO Jászberény, HU

17.–19. 10. 2014

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH- T BMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku 9396189x

 


Mistrovství světa IRO  Nova Gorica SL

24.–28. 9. 2014

Rozhodčí: D. Sedlák (CZ), P. Śabacký (CZ), M. Gut (CH), D. Kühn (DE)

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BSoňa ŠabackáErnie Finta-Star15588243D9
RH-FL BRegina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia9993xxx
RH-FL BIrena MálkováArmin Gulden Land13679xxx

 


Memoriál MUDr. Olgy Královej-Mistríkovej Donovaly, SK

22.–24. 8. 2014

Rozhodčí: V. Babička, R. Gerritsen

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH- FL BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers19894292V2
RH- T BPetra GabrišováExtra Denbrix18393276VD1
RH- T B Regina SamlíkováVedetta de Alphaville Bohemia18290272VD5
RH- T BAlena FrancováChris Vepeden16888256D9
RH- T BLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia17773250D7
RH- T AAleš KrčDoris Aldeon16790257D5
RH- T ASoňa ŠabackáErnie Finta Star13480214xx
RH - T AAlena FrancováInferno Imp Dajavera12478199xx

 


IRO – Prüfung/Test. Rohrbach, AT

15.–17. 8. 2014

Rozhodčí: Kvetoslav Stibora, Ruud Haak, Astrid Laner, Charlotte Kranz

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH- T BMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku 106272xx

 


Intercup Humanity Spáleniště, CZ

27.–29. 6. 2014

Rozhodčí: H. Murase, G. Thanner, D. Kuhn

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH- FL BLenka NavrátilováHard-working Black Chevers19291283VD1
RH- FL BSoňa ŠabackáErnie Finta-Star18089269D2
RH- FL B Kristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů5089139xx
RH- T BLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia17279251D2
RH- T BIrena MálkováArmin Gulden Land12685211xx
RH- T BMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku 12581206xx
RH- FL AAleš KrčDoris Aldeon19080270VD1
RH- FL ARadka VolnáFrencis ze Slunečné verandy 17574249D2

 


Mezinárodní zkoušky IRO Eggendorf, AT

30. 5. – 1. 6. 2014

Rozhodčí: K. Pavlík, J. Ternovec

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH- FL BKristina SomerlíkováCapitan Jerry z Píseckých lesů16697263D
RH- T BIrena MálkováArmin Gulden Land15290242D
RH- T BMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova Paprsku 9992191x
RH- T BPetra GabrišováExtra Denbrix8186167x
RH- FL ASoňa ŠabackáErnie Finta-Star19693289V
RH- FL ARadka VolnáFrencis ze Slunečné verandy 17390263D
RH- FL AAleš KrčDoris Aldeon17388261D
RH- T AAlena FrancováChris Vepeden16095255D

 


Národní zkoušky IRO, Vlkoš

23. 3. 2014

Rozhodčí: K. Štibora

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL BSoňa ŠabackáErnie Finta-Star19091281VD
RH-T BAlena FrancováChris Vepeden19592287V
RH-T BPetra GabrišováExtra Denbrix19393286V
RH-T BJitka HermanováIra Pastaff Legion18092272VD
RH-T AZdeňka OkřinováGinn Zlatý most18993282VD
RH-FL EAlexandra Perničková Agira z Vandalky9378171VD