Výsledky 2016


Zkoušky SZBK ČR, Brno

3.12.2016

Rozhodčí: Pavel Svoboda

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:
ZZZIlona BorýskováCammoras Espero Coro89081170
ZZZHoškova SabinaKeann Šumici křídla86091177
ZTV1Šabacká SoňaErnie Finta-Star1236782272
ZTV1Volná RadmilaFrencis ze Slunečné verandy1275783267
ZTV1Šmídová JanaEsara z Královských teras1235781261

 


Workshop záchranných psů a psovodů , Brněnec

2.-3.12.2016

Rozhodčí:

Psovod:Pes:Umístění:
Anna MalířováComtesse L´Ami Noir2.

 


Přebor KZJ, Brno

18-19.11.2016

Rozhodčí: Soňa Šabacká, Radmila Marzyová, Jitka Hermanová

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
ST 1Jana Wičarová Art Rajak Cloudlet98/87932781.
ST 1Alexandra Perničková Agira z Vandalky96/97782712.
ST 1Anna Malířová Comtese I Ami Noir98/92722623.
PT 1Irena Málková Armin Gulden land97/90972841.
PT 1Jana Šmídová Esara z Královských zahrad95/97902822.
PT 1Sabina Hošková Keann Šumící křídla98/98812773.
PT 1Lukáš Mařica Aeryn Aldabri95/72992664.
PT 1Marcela Rezková Candy Golden z Bretfeldova paprsku

95/49822265.
PT 1Ilona Borýsková Camorras Espero Koro49/87872236.
PT 1 Taťána Pospíšilová Hey Jude Black Brianta41odst.--
TPS 1Jolana Kaplanová Bria Victoria Brunensis981.
TPS 1Radmila Marzyová Jilly Jippy Adia Avi962.
TPS 1Soňa Šabacká Ernie Finta Star923.
TPS 1Jana Šmídová Jessie100

 


Národní zkoušky IRO, Brno

22-23.10.2016

Rozhodčí: Ing. Daniel Sedlák

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T EAnna Malířová Comtese I Ami Noir9272164D
RH-T EJiří Guňka Honey Happy Duet8571131U
RH-FL EAlfred Gutter Fixi vom Esadera9897195V
RH-FL EJana Zavadilová Grimm Fox Meadows9590185VD
RH-FL EAlena Kernová Bibiana z Hájeckého údolí9084174D
RH-T AJana Wičarová Art Rajak Cloudlet14272214U
RH-T ALukáš Mařica Aeryn Aldabri15695251D
RH-FL AIlona Borýsková Camorras Espero Koro18070250D
RH-FL AJana Šmídová Esara z Královskýh zahrad19759256CH
RH-T B Sabina Hošková Keann Šumící křídla17761238CH
RH-F ASoňa Šabacká Ernie Finta Star16795262D
RH-F BJolana Kaplanová Bria Victoria Brunensis41odst.--
RH-FL BStanislava Libišová Cherry ze Slunečné verandy10odst.--

 


Memoriál Oldy Dvoroka, Větřkovice

8.10.2016

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
RH-FL BNikola KalivodováRuby168742425.
RH-FL BEdita Vraspírová Dongo z Tau´Ri119---


Štěkni, kde ty lidi jsou, Brno

1.10.2016

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Psovod:Celkem:Umístění:
ZRegina SamlíkováLukáš Mařica6104.
ZAlena KernováJiřina Sladká5905.
PJana WičarováAlexandra Perničková6112.
PSabina HoškováIlona Borýsková6083.


Mistrovství světa IRO, Turin (IT)

21-25.9.2016

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
RH-FL BPetra Gabrišová Extra Denbrix7494--
RH-T BLenka Navrátilová Kick Boxer de Alphaville Bohemia8994--

 


Bohemia Cup RHFL / CACT, Hejnice

16.7.2016

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
RH-FL BSoňa ŠabackáErnie Finta Star71861579.
RH-FL BPetra GabrišováExtra Denbrix569014610.
RH-FL BRadmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy 546712111.

 


 Intercup Humanity, Spáleniště, CZ

10.-12.6.2016

Rozhodčí: K. Sawada, M. Gut

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
RH-T BLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia181922731.
RH-FL BPetra GabrišováExtra Denbrix174852598.
RH-FL BSoňa ŠabackáErnie Finta Star1299522411.
RH-FL BAleš KrčDoris Aldeon 1308221213.

 

 


Pohár plemen 2016, Spáleniště

14.5.2016

Pohár plemen 2016


Pohár terénní, Praha

23.4.2016

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
ZTV 1Edita Vraspírová Dongo z Tau´Ri129/68702674.
ZTV 1Jana Šmídová Esara z Královskýh zahrad0/547713112.

 


Soutěž IRO týmů, Žatec

22.-24.4.2016

Rozhodčí:

Tým:Psovodi:Počet nálezů:Body: % celkemVýsledek 
KZJ ČRPetra Gabrišová, Lenka Navrátilová, David Volný 11 (z 11)162085%splněno

Beskydský stopařský speciál, Frýdlant nad Ostravicí

16.-17.4.2016

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Stopa:Aporty:Celkem:Umístění:
ZPSJolana KaplanováBria Victoria Brunensis8015955.

Národní zkoušky IRO, Brno

5.4.2016

Rozhodčí: Květoslav Štibora

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:
RH-FL EDavid VolnýGinna ze Slunečné verandy9298190
RH-FL EJarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalky96100196
RH-T ESabina HoškováCookie Samý úspěch8591176
RH-FL BSabina HoškováKeann Šumící křídla18390273
RH-T AAlexandra PerničkováAgira z Vandalky18389272
RH-FL BNikola KalivodováRuby16085245
RH-FL BRadmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy74xx
RH-T BStanislava LibišováCherry ze Slunečné verandy78xx

 


Národní zkoušky IRO, Pec pod Sněžkou

4.-5.3.2016

Rozhodčí: Vilém Babička

 

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:
RH-L EJana WičarováArt Rajak Cloudiet 10096196
RH-L EJana ŠmídováEsera z Královských teras 9672168
RH-L EEdita Vraspírová Dongo z Tau-Ri 9892190
RH-L EIlona BorýskováCamorras Espero Koro9185176
RH-L AJolana Kaplanová Bria Victoria Brunensis18290272
RH-L BZdeňka OkřinováGinn Zlatý most15586241
RH-L BAleš KrčDoris Aldeon 18483267
RH-L BSoňa ŠabackáErnie Finta Star19493287