Výsledky 2017

Přebor KZJ, Brno

16.-18.11.2017

Rozhodčí: Jitka Hermanová, Radmila Marzyová, Soňa Šabacká

Kategorie:Psovod:Pes:Speciály:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
ST1Sabina HoškováCookie Samý úspěch100-9592287V1.
ST1Ilona BorýskováCamorras Espero Koro100-9688284VD2.
ST1Sabina HoškováKeann Šumící křídla91-9189271VD3.
ST1Stanislava LibišováCherry ze Slunečné verandy86-7090246D4.
ST2Ondřej GuldaAlexa Jankari97-9080267D1.
ST2Aleš KrčDoris Aldeon67-6684217CH2.
ST2Anna MalířováComtesse L´Ami Noir84-5970213CH3.
PT1David VolnýGinna ze Slunečné verand99-9988286V1.
PT1Jarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalky 97-9989285VD2.
PT1Jana WičarováArt Rajak Cloudiet97-9989285VD2.
PT1Soňa ŠabackáAll My Dreams Sweet Provocateur92-9892282VD3.
PT1Lenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia95-9887280VD5.
PT1Nikola KalivodováRuby94-9980273VD6.
PT1Alena KernováBibiana z Hájeckého údolí95-9780272VD7.
PT1Jana ZavadilováGrimm Fox Meadows94-3787219CH8.
PT2Regina SamlíkováBeáta Ze lhoteckých lesů97-9891286V1.
PT2Jana ŠmídováEsara z Královských teras96-9989284VD2.
PT2Lukáš MařicaAeryn Aldabri66-9988253CH3.
TPS1Edita VraspírováDongo z Tau´Rinesplnil-splnil---1.
TPS1Pavel JobEpiphany Brettannesplnil-splnil---2.
TPS2Jolana KaplanováBria Victoria Brunensissplnil-splnil---1.
TPS2Soňa ŠabackáErnie Finta-Starnesplnil-splnil---2.

 


Zkoušky NZŘ, Brno

11.11.2017

Rozhodčí: Edita Labíková, Michal Svoboda

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:
ZZZŠabacká SoňaAll My Dreams Sweet Provocateur95-91186VD
ZZZŠiková JarmilaBraidy Jack z Vandalky99-79178D
ZZZVraspírová editaCu-Chaorach Treun Soroli87-90177D
ZZZJob PavelEpiphany Brettan88-83170D
ZZZMarzyová RadmilaJilly Jippy Adia Avi90-79169D
ZZZZavadilová JanaGrimm Fox Meadows85-81166D
ZZZKernová AlenaBibiana z Hájeckého údolí72-70142U
ZZZSomerlíková KristinaVinyan Magie Nair55-66121N
ZZP1Hošková SabinaKeann Šumící Křídla1247080274VD

 


Zkoušky IPOR, Brno

05.11.2017

Rozhodčí: Pavel Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T AIlona BorýskováCamorras Espero Koro19186277VD
RH-F AAleš KrčDoris Aldeon15583238U
RH-F BRadka MarzyováJilly Jip Adia Avi2773-CH

 


Zkoušky IPOR, Brno

29.10.2017

Rozhodčí: Pavel Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL ELenka NavrátilováPeruánka Dračinec9670166D
RH-FL ALenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia18785272VD
RH-FL AJiřina HynkováAlara Based on Ball18881269D

 


Zkoušky IPOR, Větřkovice

15.10.2017

Rozhodčí: Pavel Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL AJarmila Šiková Braidy Jack z Vandalky19188279VD
RH-FL AEdita Vraspírová Cu-Chaorach Treun Soroli19376269D
RH-FL ARegina Samlíková Beáta ze Lhoteckých lesů19594289V
RH-FL AJana Šmídová Esara z Královských teras19772269D

 


Memoriál Oldy Dvoroka, Větřkovice

14.10.2017

Rozhodčí: Pavel Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Umístění:
RH-FL BLukáš Mařica Aeryn Aldabri17689265D1.
RH-FL BNikola Kalivodová Ruby17585260D3.
RH-FL BIlona Borýsková Camorras Espero Koro12175-CH-

 


Praktická stopa 2017, Zahradiště

7.10.-8.10.2017

Rozhodčí: Vladimír Makeš (kat. standard), Soňa Šabacká (kat. junior)

Kategorie:Psovod:PesUmístění:
JuniorEdita VraspírováDongo z Tau´Ri1.
JuniorRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů2.
JuniorAleš KrčDoris Aldeon2.
StandardRadka MarzyováJilly Jip Adia Avi2.
StandardSoňa ŠabackáErnie Finta-Star8. - 9.
StandardJolana KaplanováBria Victoria Brunensis8. - 9.

 


Štěkni, kde ty lidi jsou 2017, Brno

30.9.2017

Rozhodčí:

Psovod:Psovod:Celkem:Umístění:
Jana ŠmídováMarkéta Charousová5572.
Alena KernováTomáš Stehlík4397.
Lenka NavrátilováPavel Šabacký396,510.

 


Mistrovství světa IRO, Magna Racino (A)

19.9.-24.9.2017

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Umístění:
RH-FL BPetra Gabrišová Extra Denbrix6571--
RH-T BLenka Navrátilová Kick Boxer de Alphaville Bohemia5581--

 


Mistrovství České republiky Integrovaného záchranného systému, Praha

8.9.-9.9.2017

Rozhodčí:

Psovod plochy:Psovod sutiny:Body celkem:Umístění:
Aleš KrčSoňa Šabacká7007. - 8.

 


Memoriál MUDr. Oľgy Kráľovej-Mistríkovej 2017, Banská Bystrica

1.9.-3.9.2017

Rozhodčí: Walter Hoffmann, Vilém Babička

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T EEdita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli9488182VD
RH-T EPetra GabrišováWictory Denbrix98100198V
RH-T ASabina HoškováCookie Samý úspěch16975244D
RH-T ARegina SamlíkováBeáta Ze lhoteckých lesů18894282VD
RH-FL ADavid VolnýGinna Ze slunečné verandy16486250D
RH-FL AJana WičarováArt Rajak Cloudlet17694270VD
RH-FL ALukáš MařicaAeryn Aldabri18398281VD
RH-FL BRadmila VolnáFrencis Ze slunečné verandy14898246D

 


Search and Rescue 2017, Jince

11.8.-12.8.2017

Rozhodčí: Hasičský sbor Příbram

Psovod:Psovod:Celkem:Umístění:
Regina SamlíkováLukáš Mařica3284.

 


Testy KZJ, Zahradiště

21.7.2017

Rozhodčí: Soňa Šabacká, Radmila Marzyová, Jitka Hermanová

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
PT 1Regina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů95-9699290V
PT 1Sabina HoškováCookie Samý úspěch88-8978255D
PT 2Soňa ŠabackáErnie Finta-Star93-9791281V
PT 2Radmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy95-10095290V
TPS 1Radmila MarzyováJilly Jip Adia Avisplnil-splnil---
TPS 1Soňa ŠabackáErnie Finta-Starsplnil-splnil---

 


Zkoušky IPOR, Brno

17.6.-18.6.2017

Rozhodčí: Pavel Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T EEdita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli8585170D
RH-FL EKristina Somerlíková Magie Nair Vinyan9087177D
RH-FL EPetra GabrišováWictory Denbrix9591186VD
RH-T AJarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalky17880258D
RH-T ASabina HoškováCookie Samý úspěch18175256D

 


Pohár plemen, Hejnice

3.6.2017

Rozhodčí:

Tým:Psovod:Pes:Celkové umístění týmu:
Zlatý retrieverJana Šmídová Esara z Královských teras2.

 


Zkoušky Rescue stopaři, Trutnov

7.5.2017

Rozhodčí:

Standard:Psovod:Pes:Celkem:
1.1Jolana KaplanováBria Victoria Brunensissplnil

 


 Mezinárodní zkoušky IRO 2017, Brno

29.4.-1.5.2017

Rozhodčí: Gerd Thanner, Mirka Nečak, Jaroslav Sedlák

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T EJana ZavadilováGrimm Fox Meadows2492-CH
RH-T EAlena KernováBibiana z Hájeckého údolí7893171D
RH-FL EJiří GuňkaHoney Happy Duet94100194V
RH-FL EEdita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli8794181VD
RH-T AJana WičarováArt Rajak Cloudiet15489243D
RH-T ALukáš MařicaAeryn Aldabri14098238U
RH-T AAnna MalířováComtese I Ami Noir16661-CH
RH-T AAlexandra PerničkováAgira z Vandalky16874242D
RH-T AJarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalky2082-CH
RH-T AIlona BorýskováCamorras Espero Koro9744-CH
RH-FL AAlfred GutterFixi vom Esadera19478272VD
RH-FL ASabina HoškováCookie Samý úspěch14182223U
RH-F ARadmila MarzyováJilly Jippy Adia Avi18879267D
RH-F AJolana KaplanováBria Victoria Brunensis3584-CH
RH-F ASoňa ŠabackáErnie Finta Star15897255D
RH-T BLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia13286-CH
RH-FL BPetra GabrišováExtra Denbrix12388-CH
RH-FL BZdeňka OkřinováGinn Zlatý most10390-CH
RH-FL BVolná RadmilaFrencis ze Slunečné verandy13480-CH
RH-FL BNikola KalivodováRuby4080-CH
RH-FL BAleš KrčDoris Aldeon18180261D

 


Zkoušky NZŘ, Hodonín

1.4.2017

Rozhodčí: Pavel Svoboda, Kateřina Staňková

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:
ZZP1Radmila Volná Frencis ze Slunečné verandy6512895288V
ZZP1Ilona Borýsková Camorras Espero Koro6811983270VD
ZTV1Sabina Hoškova Keann Šumící křídla1265382261D

 


Zkoušky IPOR, Spáleniště

3.2.-4.2.2017

Rozhodčí: Vilém Babička

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-L EEdita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli9896194V
RH-L E Regina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů9895193V
RH-L ESabina HoškováCookie Samy Úspěch9376169D
RH-L ALukáš Mařica Aeryn Aldabri19698294V
RH-L ARadmila Volná Frencis ze Slunečné verandy17391264D
RH-L AIlona BorýskováCamorras Espero Koro17257229CH

 


 Zkoušky SZBK ČR, Spáleniště

28.1.2017

Rozhodčí: Zdeněk Čmejrek

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
ZLP 1Soňa Šabacká Ernie Finta Star112/5091253D