Výsledky 2018

Zkoušky IPOR, Rohožník

18.11.2018

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T BŠabacká SoňaErnie Finta-Star15994253D

 


Přebor KZJ 2018, Brno

16. – 17.11.2018

Rozhodčí: V. Makeš, S. Šabacká, R. Marzyová

Kategorie:Psovod:Pes:Ovladatelnost:Speciál - den:Speciál - noc:Celkem:Známka:Pořadí:
TPS 1Edita VraspírováDongo z Tau´Risplnil9095185VD1.
PT 1Jiřina HynkováAlara Based on Ballsplnil9498192V1.
PT 1Alena JančíkováDelaware Fidelis et Fortissplnil8894182VD2.
PT 1Ilona BorýskováCamorras Espero Korosplnil9290182VD3.
PT 1Vraspírová EditaCu-Chaorach Treun Sorolisplnil9629125N4.
PT 1Jolana KaplanováZeussplnil8022102N5.
ST 1Markéta CharousováEarly Bird Black Avatarsplnil8783170D1.
ST 1Lenka NavrátilováAlfie Bunny Nortebazsplnil7688164D2.
ST 1Jana ZavadilováGrimm Fox Meadow´ssplnil7092162D3.
PT 2Jana MáslováEsara Z Královských terassplnil100100200V1.
PT 2Petra GabrišováWictory Denbrixsplnil9398191V2.
PT 2Jarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalkysplnil9769166N3.
PT 2Jana WičarováArt Rajak Cloudetsplnil9268160N4.
PT 2Soňa ŠabackáAll My Dreams Sweet Provocateursplnil5697153N5.
PT 2David VolnýGinna ze Slunečné verandysplnil5890148N6.
PT 2Aleš KrčDoris Aldeonsplnil6066126N7.
PT 2Nikola KalivodováRubysplnil5966125N8.
PT 2Alena KernováBibiana z Hájeckého údolísplnil404686N9.
ST 2Lukáš MařicaAeryn Aldabrisplnil94100194V1.
ST 2Lenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemiasplnil9497191V2.
ST 2Sabina HoškováCookie Samý úspěchsplnil8095175D3.
ST 2Regina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesùsplnil8489173D4.
ST 2Stanislava LibišováCherry ze Slunečné verandysplnil8379162D5.
ST 2Radmila VolnáFrencis ze Slunečné verandysplnil7189160D6.

 


Zkoušky IPOR, Vlkoš

03.11.2018

Rozhodčí: K. Štibora

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-T BHošková SabinaKeann Šumící křídla18990277VD

 


Zkoušky IPOR, Brno

27. – 28.10.2018

Rozhodčí: Ch. Kranz (AT)

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-F EAlena JančíkováDelaware Fidelis at Fortis8680166D
RH-FL BAlfred Gutter Fixi vom Esadera12986-N
RH-T EMarkéta CharousováEarly Bird Black Avatar9695191V
RH-T EJana ZavadilováGrimm Fox Meadows8588173D
RH-T ADavid VolnýGinna ze Slunečné verand17991270VD
RH-T BMarkéta KolníkováDumbo Killers Hole18682268D
RH-T BLukáš MařicaAeryn Aldabri18397280VD
RH-T BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů17992271VD
RH-T BŠiková JarmilaBraidy Jack z Vandalky11688-N
RH-T BRadmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy17595270VD

 


Pressburg – Rohrbach Dog Cup, Rohožník

21.10.2018

Rozhodčí: Výcvikové Centrum Záchranárskych Psov a Bratislavská kynologická záchranárska brigáda

Kategorie:Psovod:Pes:Pořadí:
Ruina - začiatočníkLenka NavrátilováAlfie Bunny Nortebaz11.
Ruina - začiatočníkSoňa ŠabackáAll my dream sweet provocateur12.
Plocha - začiatočníkSoňa Šabacká Out of Control3.
Nočné vyhľadanie - pokročilýSoňa Šabacká Ernie Finta Star2.
Nočné vyhľadanie - pokročilýLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia3.
Nočné vyhľadanie - pokročilýAnna MalířováComtesse l'Ami Noir-
Nočné vyhľadanie - pokročilýSabina HoškováCookie Samý Úspěch-

 


Memoriál Oldy Dvoroka, Větřkovice

13.10.2018

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Pořadí:
RH-FL BŠabacká SoňaErnie Finta-Star17994273VD2.
RH-FL BŠiková JarmilaBraidy Jack z Vandalky17790267D4.
RH-FL BMáslová JanaEsara z Královských teras13884-N5.
RH-FL BVraspírová EditaCu-Chaorach Treun Soroli13092-N6.
RH-FL BBorýsková IlonaCamorras Espero Koro10579-N10.

 


Zkoušky IPOR, Žďár nad Sázavou

13.10.2018

Rozhodčí:

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL BJana WičarováArt Rajak Cloudet19590285VD

 


Praktická stopa 2018, Zahradiště

5.10.-7.10.2018

Rozhodčí: Vladimír Makeš (Velká PS), Soňa Šabacká (Malá PS)

Kategorie:Psovod:PesUmístění:
Malá PSRegina SamlíkováBeáta Ze lhoteckých lesů2.
Malá PSPetra GabrišováExtra Denbrix6.
Malá PSPavel JobEpiphany Brettan7.
Velká PSSoňa ŠabackáErnie Finta-Star2.
Velká PSEdita VraspírováDongo z Tau´Ri4.
Velká PSRadka MarzyováJilly Jip Adia Avi7.
Velká PSJolana KaplanováBria Victoria Brunensis10.-11.

 


Zkoušky IPOR, Břeclav

22.9.2018

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL BIlona BorýskováCamorras Espero Koro19584279VD

 


Mistrovství světa IRO, Ljubljana (SI)

18.9.-23.9.2018

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Pořadí:
RH-F BAleš KrčDoris Aldeon17161232N-
RH-FL BLukáš MařicaAeryn Aldabri10996205N-
RH-FL BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů17492266D5.

 


Mistrovství České republiky Integrovaného záchranného systému, Spáleniště

7.9.-9.9.2018

Psovod plochy:Psovod sutiny:Teamleader:Body celkem:Umístění:
Radmila VolnáPetra GabrišováDavid Volný8008. - 9.

 


Memoriál MUDr. Oľgy Kráľovej-Mistríkovej 2018, Banská Bystrica (SK)

24.8.-26.8.2018

Rozhodčí: A. Russegger (AT), T. Lee (KR), P. Šabacký (CZ)

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Pořadí:
RH-T APetra GabrišováWictory Denbrix18371254D-
RH-FL BJana WičarováArt Rajak Cloudlet 12091211N-
RH-FL BRadmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy18589274VD4.
RH-FL BDavid VolnýGinna ze Slunečné verandy19283275VD3.

 


Zkoušky NZŘ, Spáleniště

2.8.2018

Rozhodčí: P. Svoboda

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:
ZZP2Šabacká SoňaErnie Finta-Star1094071220N

 


Testy KZJ, Zahradiště

28.7.2018

Rozhodčí: J. Hermannová, S. Šabacká, R. Marzyová

Kategorie:Psovod:Pes:Ovladatelnost:Speciál:Celkem:Známka:
TPS1Regina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesůsplnil--N
TPS1Edita VraspírováDongo z Tau´Risplnil--N
PT1Jana ZavadilováGrimm Fox Meadow´ssplnil36- --N
PT1Edita VraspírováCu-Chaorach Treun Sorolisplnil100-96196V
PT1Petra GabrišováWictory Denbrixsplnil88-98186VD
PT2Nikol KalivodováRubysplnil90-95185VD
PT2Jarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalkysplnil85-96181VD
PT2Sabina HoškováCookie Samý úspěchsplnil70-70140U
PT2Soňa ŠabackáAll My Dreams Sweet Provocateursplnil64- --N

 


Testy KZJ, Spáleniště

26.-27.6.2018

Rozhodčí: S. Šabacká, R. Marzyová

Kategorie:Psovod:Pes:Ovladatelnost:Speciál:Celkem:Známka:
ST1Alena KernováBibiana z Hájeckého údolísplnil96-83179D
ST1Petra GabrišováWictory Denbrixsplnil89-89178D
ST1Lukáš MařicaAeryn Aldabrisplnil98-95193V
ST1Regina SamlíkováRegina Samlíkovásplnil75-91166D

 


Zkoušky IPOR, Brno

23.6.2018

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL EAnna MalířováComtesse L´Ami Noir9394187VD
RH-FL AJiří GuňkaHoney Happy Duet11573188N
RH-FL BIlona BorýskováCamorras Espero Koro139--N
RH-FL BSabina HoškováCookie Samý úspěch17673249D
RH-FL BJarmila ŠikováBraidy Jack z Vandalky 14083223U

 


Pohár plemen, Břeclav

2.6.2018

Rozhodčí: V. Babička, Z. Čmejrek, P. Svoboda

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Umístění:
ZZP1Gabrišová PetraWictory Denbrix972.
ZZP1Šabacká SoňaErnie Finta-Star933.
ZZP1Borýsková IlonaCamorras Espero Koro91
ZTV1Máslová JanaEsara z Královských teras96
ZTV1Kalivodová NikolaRuby83
ZTV1Volný DavidGinna ze Slunečné verandy79
ZTV1Hošková SabinaCookie Samý Úspěch71
ZTV1Kolníková MarkétaDumbo Killers hole53
Okřinová Zdeňka91
Radmila VolnáFrencis ze Slunečné verandy71
Kernová AlenaBibiana z Hájeckého údolí 40

 


Zkoušky IPOR, Brněnec

13.5.2018

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL BMarcela RezkováCandy Golden z Bretfeldova paprsku14386229U
RH-T AEdita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli11082192N
RH-T APetra GabrišováWictory Denbrix18275257D
RH-T BMarkéta KolníkováDumbo Killers Hole13974213N
RH-T BIlona BorýskováCamorras Espero Koro14085225U
RH-T BSabina HoškováCookie Samý úspěch18778265D

 


Zkoušky IPOR, Brno

8.5.2018

Rozhodčí: Ch. Kranz

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-F EPavel JobEpiphany Brettan9491185VD
RH-FL EAlena JančíkováDelaware Fidelis at Fortis9091181VD
RH-FL AJiří GuňkaHoney Happy Duet10887195N
RH-FL BJiřina HynkováAlara Based on Ball18187268D
RH-FL BJana ŠmídováEsara z Královských teras16795262D

 


Intercup Humanity 2018, Spáleniště

4.-6.5.2018

Rozhodčí: J. Sedlák, R. Gerritsen, D. Schoonenboom

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:Pořadí:
RH-T BLenka NavrátilováKick Boxer de Alphaville Bohemia18189270VD4.
RH-FL BSoňa ŠabackáErnie Finta-Star13996235N
RH-FL BJana WičarováArt Rajak Cloudlet12488212N
RH-FL BLukáš MařicaAeryn Aldabri11498212N
RH-FL BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů6494158N
RH-F BRadmila MarzyováJilly Jippy Adia Avi6781148N
RH-F BJolana KaplanováBria Victoria Brunensis6175136N

 


Zkoušky NZŘ, Hodonín

29.4.2018

Rozhodčí: P. Svoboda, Z. Čmejrek

Kategorie:Psovod:Pes:SC1:SC2:P:Celkem:Známka:
ZTV1Zavadilová JanaGrimm Fox Meadow´s60093153N
ZTV1Kernová AlenaBibiana z Hájeckého údolí1306574269D
ZTV1Borýsková IlonaCamorras Espero Koro1227084276VD

 


Zkoušky IPOR, Žďár nad Sázavou

28.4.2018

Rozhodčí: P. Šabacký

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-FL EMarkéta CharousováEarly Bird Black Avatar9293185VD

 


Mezinárodní zkoušky IRO 2018, Klagenfurt (AT)

13.-15.4.2018

Rozhodčí: J. Ternovec, R. Leivas-Leite, A. Laner

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-F BAleš KrčDoris Aldeon17787264D
RH-FL BLukáš MařicaAeryn Aldabri19697293V
RH-FL BRegina SamlíkováBeáta ze Lhoteckých lesů18594279VD

 


Zkoušky IPOR, Spáleniště

2.2.2018

Rozhodčí: Květoslav Štibora

Kategorie:Psovod:Pes:Speciál:Poslušnost:Celkem:Známka:
RH-L ARegina SamlíkováBeáta Ze lhoteckých lesů19897295V
RH-L AEdita VraspírováCu-Chaorach Treun Soroli18493277VD
RH-L ADavid VolnýGinna Ze slunečné verandy15688244D